Osmancık Muhtarlar Derneği

                                          

Saat
BEYOĞLU

BASINDA MUHTAR HABERLERİ

KAFKAS’A İLK ZİYARET OSMANCIKLI MUHTARLARDAN

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkan ve üyeleri Sağlık Bakan Yardımcısı Agâh Kafkas'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Osmancık ilçesi muhtarlar derneği başkanı Faruk Delibaş ve dernek üyesi köy ve mahalle muhtarları, Sağlık Bakan Yardımcısı olarak atanan AK Parti 22. ve 23. dönem Milletvekili MKYK Üyesi Agâh Kafkas'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Yapılan bu ziyaretten son derece memnun olduğunu belirten Agâh Kafkas teşekkür etti.

Çorumlu olmaktan gurur duyduğunu kaydederek “Ben Alaca'da doğdum, babam da Alaca'da doğdu. Dedem de Alaca'da doğdu. Allah kısmet ederse torunlarımın torunları da Alaca'da doğacak. 2002 yılında Çorum'a Osmancık'a ne söz vermişsek Allah'ın izniyle hepsini tek tek yerine getirdik. Cenabı Allah utandırmazsın bizim siyasette söylediğimiz birşey vardı. O da millete hizmet etmek. Hemen hemen her görevi yaptık. 9 yıl milletvekilliği yaptık” dedi

Millete hizmet etmenin en büyük haz olduğunu ifade eden Kafkas, “Milletvekili olursunuz, bir dönem bakan olursunuz, bakan yardımcısı olursunuz, diğer dönem başka bir göreve getirilirsiniz. Asıl olan milletin size vermiş olduğu görevi layıkıyla, en iyi bir şekilde yerine getirerek süreci tamamlamaktır. Milletvekili olsak ta olmazsak ta milletimize aynı şekilde hizmet etmek üzere yola çıktık. Hizmet yarışına devam edecek Türkiye’yi ve Çorum`u yarınlara hazırlamak için çalışmalarımıza yılmadan, usanmadan devam edeceğiz” diye konuştu.

Çorum'un sağlık açısından alt yapısının sorunlarını çözeceklerini ifade eden Kafkas, Osmancık Devlet Hastanesi'nin ihale projesine bakacaklarını ve ihale sürecini hızlandıracaklarını söyledi. .


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dr. Bağcı’ dan  Osmancık Muhtarlar Derneğine Ziyaret

 

Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı Osmancık Muhtarlar Derneğini Ziyaret etti 

Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı, beraberinde Osmancık belediye başkanı Av. Bekir Yazıcı, AK Parti eski İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ,  AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Av. Oğuzhan Kaya, Başkan Vekillerinden Alaattin Uğur, İl genel meclisi üyesi ve Ziraat Odası başkanı Zerat Zeytinli, AK Parti yönetim kurulu üyesi ve ziraat odası meclis başkanı Menderes Çakallı ile birlikte Osmancık muhtarlar derneği başkanı Faruk Delibaş’ını Dernek binasında ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.Osmancık muhtarlar derneği başkanı Faruk Delibaş, yapılan ziyaretten hoşnut olduğunu dile getirerek,” bizlere onur verdiniz. Teşekkür ederim.” dedi.Başkan Delibaş, Sorunlarımızı karşılıklı diyalog içinde masaya yatırırsak, Osmancık ilçesi ve köylerine daha iyi hizmet yapılacağını belirterek,  bu yapılan hizmetleri daha da hızlandıracaklarını kaydetti.Köy muhtarlarının dilek ve taleplerini dinleyen Dr. Bağcı, Köylerimizde kanalizasyon sorunu olan köy kalmadı. Bir kaç köy hariç içme suyu da tamam. Yollarda asfaltlandı. Parke taş ta döşendi. Şimdi ise projeye uygun köylerimize sulama göleti yapıyoruz. Artık hizmet sizin ayağınıza geliyor. Köylerin sağlık sorunun çözüldüğü 112 ambulansının her yere 24 hizmet verdiğini hatırlatarak, yapılacak hastane ile sağlıkta sorun olmaktan çıkacak. Dedi.Köy ve şehirlerde fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza da gereken yardım yapıldığını dile getirerek, aldığımız emanete en iyi şekilde sahip çıktıklarını belirterek bizler milletin vekiliyiz. Asıl olan millettir, biz milletin hizmetkârıyız, hizmetkârı olmaya devam ederek hizmete devam edeceğiz. Parolamız “Durmak yok yola devam, hizmete devam.” Şeklinde konuştu.

 

 

Osmancık Muhtarlarının Ankara çıkartması 

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş Derneğin üyeleri Osmancık Mahalle ve Köy muhtarları ile birlikte Ankara'da bürokratlar ziyaret edildi.

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş Derneğin üyeleri Osmancık mahalle ve Köy muhtarları ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarlığına yeniden atanan Osmancıklı hemşerimiz Lütfi Akça’yı makamında ziyaret etti.

 

 

Müsteşar Lütfi Akça, daire başkanı Hamza Karataş ile birlikte Osmancık Muhtarlar derneği Başkanı Faruk Delibaş ve Derneğin üyeleri Osmancık mahalle ve Köy muhtarlarını karşılayarak hoş geldiniz dedileOsmancık Muhtarları, Müsteşar Akça’ ya ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Strateji geliştirme Daire başkanı olan Osmancıklı hemşerimiz Hamza Karataş’a yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Osmancık köylerinin sorunlarından bahseden Başkan Faruk Delibaş, Osmancık ve Çorum olarak sizleri burada görmekten son derece onur ve gurur duyduklarını ifade ederek, şimdiye kadar Çorum ve ilçelerine bilhassa Osmancık’ a yaptıkları hizmet ve çalışmalardan ötürü sonsuz şükran duyduklarını belirtti.    

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Müsteşar Lütfi Akça, Osmancık Muhtarlar derneği Başkanı Faruk Delibaş Derneğin üyeleri Osmancık mahalle ve Köy muhtarlarının taleplerine olumlu yaklaştı.Akça, Biz Türkiye’ye hizmet için varız, son hızla çalışıyoruz. Çorum veya başka bir il arasında hiçbir ayırım yapmadan, yatırımların nerelerde daha yararlı olacaksa, millete nerelerde daha iyi hizmet edilecekse planlamalar dâhilinde projelere uygun olarak oraya hizmet götürüyoruz. Tüm vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Bize yeni yeni projelerle gelin, bu ülkeyi hep birlikte kalkındıralım ve yüceltelim. dedi.

TKİ Genel Müdür vekili Aktaş ziyaret edildi

 

Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş Derneğin üyeleri Osmancık mahalle ve Köy muhtarları ile birlikte TKİ Genel Müdür vekili Osmancıklı hemşerimiz Mustafa Aktaş makamında ziyaret etti.

Muhtarları karşısında gören TKİ Genel Müdür vekili Aktaş, ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek, vatana Millete hizmet etmekten gurur duyduğunu dile getirerek bilhassa Çorum’a hizmet etmek insana daha da zevk veriyor. dedi. Akşam yemek davetine de işlerinin yoğunluğu nedeniyle gelemeyeceğini ifade ederek özür diledi.

Ardından TKİ misafirhanesi müdürü Hakkı Albayrak ziyaret edildi. Bir süre sohbetten sonra müsaade istenerek yola çıkıldı.

 

Ankara Uludağ Kebapçısı’nda Akşam sohbeti yapıldı 

 

Mesai bitiminde Osmancık Muhtarlar derneği Başkanı Faruk Delibaş Derneğin üyeleri Osmancık mahalle ve Köy muhtarları, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Lütfi Akça, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Strateji geliştirme Daire başkanı Hamza Karataş ve iş yoğunluğu nedeniyle bakanlıkta ziyaret edilemeyen Orman ve Su İşleri Bakanlığı genel Müdür yardımcısı Nurettin Doğan ile birlikte Ankara Uludağ Kebapçısı Müdürü Cesim Yoludoğru’ nun da katıldığı Ankara Uludağ Kebapçısı’nda  bir araya gelen hemşeriler birbirlerine hasret giderek ve  sohbet ederek Çorum ve Osmancık’ın meselelerini masaya yatırdılar.Gelen talepleri tek tek not alarak çözümü için gereken çalışmaların yapılacağı belirtildi.   


 

 

 Muhtarlardan Yeni Kaymakam Küçük'e Ziyaret 

Osmancık’ta Muhtarlar kaymakam Küçük’ü makamında ziyaret etti.

Çorum’un Osmancık  İlçesi’ nde Türkiye Muhtarlar Federasyonuna bağlı köy ve mahalle muhtarları, Osmancık muhtarlar Derneği başkanı Faruk Delibaş ile birlikte topluca   Yeni Göreve Başlayan Osmancık  Kaymakamı İbrahim Küçük’ü  Makamında Ziyaret Ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundular.
Muhtarlarla makamında bir süre sohbet eden ve mahallelerin ve köylerin  meseleleri  ile ilgili  kısa bir bilgi alan Kaymakam İbrahim Küçük, Zamanla ilçemizi ve  her  köyünü tek tek tanıyacağım.
 Peşin hükümlü olmaya ve peşin karar vermeye gerek yok. Birlik ve beraberlik içerisinde bütün meseleleri tek tek öğreneceğiz. dedi.

 

 

 

Osmancık Muhtarlar Derneği yönetim kurulu Devlet Hastanesi Başhekimi Serdar Bozkurt´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Delibaş Başhekim Bozkurt´a hayırlı olsun dileklerini iletti. Hastanenin doktor kadrosunun güçlenmesinin Osmancık için önemli olduğunu dikkat çeken Delibaş görev süresi içerisinde başarılı çalışmalarına imza atacağına inandıklarını dile getiren Delibaş verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başhekim Bozkurt Muhtarlar Derneği Yönetim kurulunun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Hava Durumu
Gazeteler

Üyelik Girişi
DEMİR PARK İSKENDER