Osmancık Muhtarlar Derneği

                                          

Saat
BEYOĞLU
Osmancık Belediyespor'da Ahmet Aksu Dönemi

Eski futbolcusu halen Özelleştirme İdaresi Başkanı olan Ahmet Aksu başkanlığında oluşan yönetim kurulunda kulüpte geçmiş yıllarda sporcu ve yönetici olarak görev yapmış isimlerden oluştu.

Ahmet Aksu başkanlığındaki yönetimde başkan yardımcısı olarak halen Osmancık Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Kadir Eskiadam, Sayman olarak Erol Ayan, Genel Sekreter Ertan Kızılkaya, sekreter olarak Gürsel Güney, sekreter yardımcısı olarak Mahmut Oruç üye olarak ise Kadir Delibaş görev aldılar.

Yeni yönetimde sekreter olarak görev alan Gürsel Güney, hedeflerinin Osmancık ve çevresinden yetişen gençlerle yola devam etmek olduğunu söyledi. Belediyespor olarak önümüzdeki sezon tüm kategorilerde liglere katılmayı hedeflediklerini alt yapıda Lütfullah hocanın başlattığı çalışmaların devam edeceğini ve her kategoride kadro kurmak için çalışmalara başladıklarını belirten Güney ‘Futbolun yanında geçtiğimiz yıllarda İBD bünyesinde devam eden voleybol branşınıda kulüp çatısı altında sürdürme kararı aldık. Ayrıca Atletizm ve güreş branşlarında da Belediyespor olarak faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Kulüp olarak kendi yağında kavrulan ve büyük hedefler koymak yerine ilçemiz gençlerine imkan sağlayıp kendi alt yapımızdan yetişen gençlerimizle mücadele etmek doğrultusunda çalışmalarımız devam edecektir´ dedi.

  
1555 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Hava Durumu
Gazeteler

Üyelik Girişi
DEMİR PARK İSKENDER