Osmancık Muhtarlar Derneği

                                          

Saat
BEYOĞLU
Osmancık Muhtarlarımızdan Polisimize Taziye Ziyareti

Osmancık Muhtarlar Derneği Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştirilen saldırı sonrası şehit olan polislerin acılarını paylaştıklarını iletmek amacı ile açtıkları dev Türk Bayrağı yürüyerek ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne gidip taziyede bulundular. İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce’yi makamında ziyaret ederek karanfil veren muhtarlar karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Köy ve Mahalle muhtarlarından oluşan yaklaşık 30 kişilik muhtarlar heyeti, görevi başında çalışan polislere karanfil vererek acılarına ortak olduklarını belirttiler. Dernek Başkanı Faruk Delibaş İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde yaptığı açıklamada, “Federasyonumuz almış olduğu karar doğrultusunda tüm Türkiye’de muhtarlar olarak polisimizin yanında olduğumuzu belirtmek adına hain saldırıda şehit olan polislerimizin acısına ortak olmak için Emniyet Müdürlüğümüze taziye ziyaretinde bulunduk. Bu alçak saldırıda terör örgütleri bir kez daha kirli yüzünü göstermiştir. Ancak hiçbir güç ülkemizde barış ve kardeşliğimize gölge düşüremeyecek, birlik ve beraberliğimize zarar veremeyecektir. Planlanan kirli oyunları birlik, beraberlik ve dik duruşumuzla bozacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Yapılan bu alçak saldırıyı lanetliyor, şehitlerimize Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Adem Yüce, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek muhtarların mahalle ve köy temsilcileri olmalarının yanında polisler ile mesai arkadaşı olduklarını belirtti. Polisin 24 saat görevi başında olduğu gibi muhtarların da 24 saat görev yaptığını dile getiren Yüce, ne zaman ihtiyaç olsa zaman sınırı olmadan muhtarların kendilerine her konuda yardımcı olduklarını söyledi. Yapılan taziye ziyareti için muhtarlara teşekkür eden Yüce, gerçekleştirilen saldırı sonrasında Osmancık’ta her kesimin ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek acılarını paylaştığını ve polisin yanında olduğunu görmenin kendilerine güç kattığını belirtti.     

  
818 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.72635.7493
Euro6.33336.3587
Hava Durumu
Gazeteler

Üyelik Girişi
DEMİR PARK İSKENDER