Osmancık Muhtarlar Derneği

                                          

Saat
BEYOĞLU

Osmancık ilçesi'nde Cumhurbaşkanının 19 Ekim'i Muhtarlar Günü ilan etmesi nedeniyle bu yıl ilk olarak Osmancık Hükümet Konağı bahçesinde Muhtarlar Günü Kutlandı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın 19 Ekim 2015 tarihinde Muhtarlarla gerçekleştirdiği 12. toplantıda 19 Ekim'i Muhtarlar Günü olarak kutlanmasını ilan etmesi dolayısıyla bu yıl ilk olarak Osmancık Hükümet Konağı bahçesinde kutlama gerçekleşti.

Muhtarlar Günü kutlama programına; Garnizon Komutanı J. Yüzbaşı İrfan Kıymaz, Osmancık Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Serhan Töngüç, İlçe Müftüsü Süleyman Çoban, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş, köy ve mahalle muhtarları ile çok sayıda davetli katıldı.

Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ile başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş; “19 Ekim 2015’de Muhtarlar Günü olarak ilan edilmiştir. Bu vesile ile bu günü layık gören yüce devletimizin Türkiye Büyük Millet Meclisinde bulunan siyası parti liderlerimize ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Ankara Kazan İlçesinde Ahi Mahallesi Muhtarı Ali Anar şehide Allah'tan rahmet diliyorum. Yine geçmişte vefat eden tüm arkadaşlarımıza Allah rahmet eylesin bu vesileyle ilgili bugünkü programa katılan tüm misafirlere teşekkür ediyorum” dedi.

Kutlama programı sonunda Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş tüm muhtarlar adına Osmancık Kaymakamı Abdullah Özübek’e rozet takdim etti.
1740 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Hava Durumu
Gazeteler

Üyelik Girişi
DEMİR PARK İSKENDER